Pirmdiena, 23. aprīlis
Georgs, Jurģis, Juris

EcoMedia.lv ir SIA “EcoTelematics” īpašums, kurš satur oriģinālmateriālus, kā arī atvasinātus materiālus no informācijas aģentūras LETA un citiem resursiem. Izņemot, kur specifiski norādīts, publicētā informācija neattaisno EcoMedia redakcijas viedokli. Informācija, ko satur EcoMedia.lv ir aizsargāta saskaņā ar LR likumu par autortiesībām.

EcoMedia kā profesionāls medijs cenšas nodrošināt, lai publicētā informācija ir ticama un objektīva, taču EcoMedia nevar uzņemties atbildību par jebkādām sekām, tai skaitā par informācijas avotu sniegto informācijas patiesumu un viedokļiem, kā arī trešo personu aizskartajām autortiesībām.

Iesūtot jebkāda veida materiālus interneta masu medijam “EcoMedia”, tai skaitā, intelektuālā īpašuma objektus, uz minētai informācijai nav piemērojami Autortiesību likuma ierobežojumi. Iesūtot jebkāda veida informāciju, jūs nododiet visas autortiesības šīs informācijas lietošanā portālam EcoMedia. Portāla redakcijai ir tiesības iesūtīto informāciju izmantot pēc saviem ieskatiem. Portāls patur tiesības nepublicēt vai, ja pārkāpti lietotāju noteikumi, nepieciešamības gadījumā dzēst ievietotos materiālus bez iepriekšēja brīdinājuma.

EcoMedia.lv mājas lapas lietotāju tiesības un pienākumi:

EcoMedia.lv portāla lietotājs, bez redakcijas rakstiskas atļaujas, nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt, izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz EcoMedia saturu, ieskaitot programmu un kodu.
EcoMedia.lv portāla lietotājs drīkst izmantot informāciju, bez redakcijas atļaujas, nekomerciāliem nolūkiem, saskaņā ar LR likumu par autortiesībām, norādot attiecīgās atsauces un ievietojot EcoMedia logo.
EcoMedia.lv lapas lietotājam, lai iegūtu darba izmantošanas tiesības, no darba īpašniekiem attiecībā uz katru darba izmantošanas veidu ir jāsaņem autortiesību subjekta atļauja.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie, EcoMedia.lv lietotāju pienākumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās atbildības.